Anteny SAT i TV naziemnej. Montaż, ustawienie, naprawa

Data dodania: 08 styczeń 2018Ogłoszenie: 8465

Dzień Dobry Państwu :)

Zajmujmy się usuwaniem wszelkich problemów związanych z nieprawidłowym odbiorem programów telewizyjnych z nadawanych nadajników naziemnych i satelitarnych oraz montażem anten satelitarnych i DVB-T

Zapraszamy do skorzystania z usług związanych z usuwaniem problemów uniemożliwiających prawidłowy odbiór programów nadawanych za pośrednictwem nadajników satelitarnych.

W przypadku instalacji satelitarnych najczęściej występującą przyczyną problemów z odbiorem jest nieprawidłowe ustawienie anteny satelitarnej.

W przeciągu ostatnich kilku lat wprowadzono liczne zmiany w technologii nadawania sygnału mimo braku jakichkolwiek znaczących zmian w budowie samych anten (czasz), co wymusza precyzyjne ustawienie (skierowanie) tych ostatnich w kierunku dedykowanych nadajników satelitarnych (W przypadku polskich platform cyfrowych jest to satelita HOTBIRD).
Metoda "na oko" jest raczej loterią, a prawidłowe ustawienie można osiągnąć wyłącznie stosując cyfrowe mierniki mocy i jakości sygnału.

Oczywiście diagnozujemy i usuwamy wszystkie problemy związane z telewizją satelitarną na samej regulacji anten nie kończąc.

Ceny:

Ile kosztuje ustawienie anteny ? Głównym wyznacznikiem ceny w przypadku tej usługi jest dostępność do anteny i jej stan techniczny.

Koszt waha się w przedziale 70-100zł

Instalacje zestawów odbiorczych

Wykonujemy instalacje anten satelitarnych w dowolnych konfiguracjach i warunkach technicznych. Służymy pomocą w doborze materiałów, - prowadzimy ich dystrybucję - i rozwiązań kwestii montażu i umiejscowienia anteny. Na instalacje udzielamy gwarancji.

Cena instalacji jest uzależniona od wielu czynników przy czym najważniejszym jest umiejscowienie anteny w kontekście bezpieczeństwa podczas jej montażu. Najtańsze instalacje (cena około 100-130zł) to te realizowane na balkonach lub w bezpośrednim sąsiedztwie okna. Najdroższe wymagają pracy na wysokości z dodatkowym zabezpieczeniem przed upadkiem lub/i z wykorzystaniem opasek zapewniających montaż bez ingerencji w strukturę komina (opaski kominowe)

Zawsze szukamy najlepszego rozwiązania, zapewniając najwyższą jakość i zachowując jednocześnie rozsądny koszt usługi i materiałów.

Zapraszam

UWAGI.

Jeśli nie mogę odebrać (najczęściej związane jest to z wykonywaniem zlecenia) oddzwaniam w ciągu 30 minut.

SEMIX-FACEBOOK

Facebook: SEMIX Sebastian Hartman

Polub firmę SEMIX na FB i stań się naszym stałym klientem - dla stałych klientów przygotowaliśmy rabaty oraz oferty specjalne.

Zapraszamy klientów z miast:
Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Katowice, Pyskowice, Knurów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Bytom i okolice

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Gliwicach przy ul. Zygmunta Starego 12A

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 505... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 70zł
Kategoria: Różne
Typ oferty: AGD - RTV
Lokalizacja: Gliwice
Wyświetleń: 234

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
Darmowe ogłoszenia drobne Warszawa
© 2012 Gliwicelokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.