Masaż na 4 ręce

Data dodania: 16 maj 2018Ogłoszenie: 9465
Masaż na 4 ręce
  • Masaż na 4 ręce - zdjęcia
  • Masaż na 4 ręce zdjecie 2
  • Masaż na 4 ręce - zdjecie 3
  • Masaż na 4 ręce zdjecie 4

Masaż na 4 ręce to podwójne doznanie dla osoby masowanej. Stosując odpowiednie techniki, a przede wszystkim umiejętnie wykonując masaż synchroniczny przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki, staramy się, aby nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany ze spotkania. To Ty jesteś w centrum naszej uwagi i Twój czas, który w pełni wykorzystujemy. Podczas spotkania całkowicie zapomnisz o otaczającym Cię świecie - spokojna muzyka, blask świec, delikatny lub mocniejszy dotyk - wedle Twojego upodobania - na pewno wprowadzą Cię w stan głębokiego odprężenia.

Od lat zajmujemy się masażem klasycznym, relaksacyjnym, segmentarnym. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyliśmy na kursach, nauce w azjatyckich krajach, ale głównie poprzez wieloletnią praktykę oraz słuchając naszych Klientów.
Zapraszamy na masaż na 4 ręce, w wykonaniu masażystki i masażysty. Nasze doświadczenie to gwarancja zadowolenia, ale także ulga w stresie, wyciszenie ciała, umysłu i relaks.

Przyjmujemy w centrum Gliwic, masujemy na stole do masażu. Istnieje możliwość zaproszenia nas na sesję do domu prywatnego. Masujemy także pary.


----> NIE OFERUJEMY I NIE WYKONUJEMY masaży erotycznych, TAO i wszystkich innych o zabarwieniu erotyczno-seksualnym. Osoby szukające takich wrażeń prosimy o omijanie naszego ogłoszenia.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 691... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena za darmo
Kategoria: Usługi
Typ oferty: Usługi zdrowotne
Lokalizacja: Gliwice
Wyświetleń: 203

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
Darmowe ogłoszenia drobne Warszawa
© 2012 Gliwicelokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.