Organizacja eventów, imprezy firmowe, integracje

Data dodania: 24 sierpień 2016Ogłoszenie: 3403

Firma Custom Copters zajmuje się kompleksową obsługą wydarzeń firmowych, wyjazdów szkoleniowych i integracyjnych, a także organizacją ekskluzywnych imprez. Jesteśmy grupą szalonych i kreatywnych ludzi, którzy z ogromną pasją każdego dnia tworzą nową, innowacyjną rzeczywistość w świecie eventów.

Oferta Custom Copters skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych.

Ostatnie kilka lat było dla zespołu Custom Copters okazją do zdobycia doświadczenia oraz bogatej wiedzy z zakresu organizacji eventów, co przekłada się na jakość przeprowadzanych przez nas imprez. Zapewniamy pełną koordynację Państwa eventów, zaczynając od zaplanowania ich przebiegu, aż po najdrobniejsze szczegóły techniczne. Zadowolenie Klienta jest dla nas nadrzędną wartością, którą kierujemy się w codziennej pracy.

Zakres usług:

• Gry terenowe i miejskie:

Gry miejskie i terenowe to rewelacyjny sposób na spędzenie czasu ze współpracownikami. Jest to przede wszystkim świetna zabawa, a zarazem alternatywny sposób na zwiedzenie i poznanie miasta. W naszych grach dbamy o wciągające uczestników scenariusze, aby każdy mógł poczuć się jak w filmie. Osiągnięcie celu będzie możliwe tylko przy współpracy całej grupy. Komunikacja, zarządzanie zespołem, czy radzenie sobie ze stresem – to właśnie te umiejętności rozwijamy wśród uczestników organizowanych przez nas wyjazdów team buildingowych.


• Integracje:

Wyjazd na spływ kajakowy? Integracyjny paintball? Warsztaty kulinarne? Jest wiele sposobów na integrację. Zadania wykonywane w grupie jednoczą uczestników, uczą wspólnego logicznego myślenia i motywują do wykonania zadania do końca, aż do zamierzonego celu. Poprawiają również komunikację wewnątrz zespołu. Praca w zespole i pokonywanie własnych słabości mogą złożyć się na sukces. Każdy pomysł wcielimy w życie!

• Pikniki i imprezy plenerowe:

Piknik może być doskonałą formą spotkania zarówno z kluczowymi klientami, jak i z pracownikami i ich rodzinami. Nieco swobodniejsza sceneria sprzyja lepszemu poznaniu się ze współpracownikami lub kontrahentami. Kompleksowo zorganizujemy imprezy plenerowe takie jak pikniki i festyny rodzinne. Zapewnimy świetną zabawę i profesjonalną oprawę całości imprezy.

• Imprezy tematyczne:

Z pewnością impreza tematyczna będzie świetnym sposobem na zrelaksowanie się po konferencji, a także alternatywą dla zwykłej imprezy firmowej. Może również uatrakcyjnić firmowy wyjazd integracyjny. Impreza przebierana typu kasyno, a może noc teleturniejów? Ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

• Konferencje i bankiety:

Zorganizujemy także oficjalne imprezy. Eleganckie spotkanie biznesowe, konferencja, bankiet – zadbamy o wszystko kompleksowo. Organizowane przez nas przedsięwzięcia to wydarzenia pełne kreacji i nowatorskich rozwiązań. Gwarantujemy oprawę na najwyższym technicznym poziomie. Nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.

• Narty i snowboard:

Światowej sławy ośrodki narciarskie, profesjonalni instruktorzy narciarstwa i snowboardu, wszystko to sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem. Gwarantujemy pełną obsługę wyjazdu – od przygotowania transportu i hotelu, przez zamówienie karnetów na stoki, aż po wypożyczenie nart dla uczestników.

• Modern event:

Jeszcze dwadzieścia lat temu większości z nas wydawało się, że event polega głównie na braniu udziału w koncercie, bądź spotkaniu z kimś znanym. Dzisiejsze zaawansowane technologie umożliwiają nam puszczenie wodzy fantazji. Latanie dronem, wirtualna rzeczywistość, hologramy, interaktywne podłogi, pokazy mappingowe… to wszystko jest na wyciągnięcie naszej ręki :)

Dodatkowo wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych.

Biorąc pod uwagę fakt, że każdy z nas jest inny, do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Kierując się potrzebami i oczekiwaniami, staramy się wyjść im naprzeciw w profesjonalny sposób. Aby otrzymać dedykowaną ofertę wraz z cennikiem, prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: info@ccopters.pl. Jesteśmy w stanie dopasować zakres usług do Państwa budżetu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Ostateczną wycenę dokonujemy po zapoznaniu się ze specyfikacją usługi.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY
• Wyróżnienie się poprzez niestandardową ofertę,
• Dostosowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań,
• Dotarcie do większej liczby klientów,
• Zainteresowanie różnych grup wiekowych,
• Sposób na niestandardową integrację pracowników,
• Elastyczna i dynamiczna współpraca,
• Najwyższa jakość oferowanych usług, dzięki
wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu,
• Obsługa przez zgrany, doświadczony i pozytywny zespół.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 792... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
Darmowe ogłoszenia drobne Warszawa
© 2012 Gliwicelokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.