Zajęcia z tanca użytkowego - DISCOFOX.

Dodane Niedziela, 17 Sierpnia 2014, 13:43:58, ID ogłoszenia: 192
Zajęcia z tanca użytkowego - DISCOFOX.
80 zł
tel. 7935... Pokaż
  • Kategoria: Kursy
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Wyświetleń: 1650

Opis ogłoszenia

Gliwickie Stowarzyszenie Taneczno- sportowe SZOK zaprasza na
zajęcia z DISCOFOXA!

Pierwsze spotkanie poniedziałek 8 września godz. 19.00 s. 41, GCOP ul. Barlickiego 3 Gliwice (darmowy parking dla uczestników)
Proszę zabrać wygodne buty na zmianę.

Stowarzyszenie już od 1995r. prowadzi zajęcia taneczne i ruchowe dla dzieci oraz dorosłych z Gliwic i okolic. Organizujemy lekcje dla grup regularnych, pojedyncze warsztaty i szkolenia, a także zajmujemy sie profesjonalną organizacja turniejów tańca i innych eventów taneczno-spotowych. Jesteśmy grupą osób, którą łączy wspólna pasja do tańca, a dzięki szerokiemu wachlarzowi indywidualnych kompetencji każdego członka stanowimy zgrany profesjonalnie działający zespół. Nasi instruktorzy posiadają kwalifikacje, doświadczenie i co najważniejsze zdolności interpersonalne co mogą potwierdzić licznymi referencjami.

Discofox popularnie nazywany w Polsce „dwa na jeden” (2 na 1) to taniec, który od wielu lat okazuje się najpopularniejszym sposobem zatańczenia praktycznie do każdej muzyki w metrum 4/4. Jest to jeden z najprostszych, najchętniej tańczonych i najbardziej znanych tańców użytkowych. Sprawdza się na każdej imprezie: dancing, dyskoteka, wesele, studniówka czy sylwester. Jest to idealny taniec na wesele zarówno dla gości jak też tańczony często jako pierwszy taniec weselny Młodej Pary.Tańczony jest zarówno do muzyki w wolnym jak i szybkim tempie. Może być tańczony zarówno przez osoby młode jak i w wieku dojrzałym, a nieograniczona liczba możliwych do zatańczenia figur i kombinacji sprawia, że taniec ten nigdy się nie nudzi.
zajęcia odbywają się 2x w tygodniu z założeniem:
poniedziałki – poznajemy nową figurę
piątki – dużo tańczymy, by w praktyce umieć wykorzystać poznawane kroki
koszt miesięczny: 1x w tygodniu 80zł/os. 2x w tygodniu 100zł/os.
Informacje i zapisy telefonicznie: 793 535 955
Zapraszamy!

Gliwice Śląskie