Zatrudni臋 POMOCNIK脫W BUDOWLANYCH!

Data dodania: 22 lipiec 2014Og艂oszenie: 139
  • Zatrudni臋 POMOCNIK脫W BUDOWLANYCH! - zdj臋cia

Firma PB Kadry Sp. z o.o. poszukuje Kandydat贸w na stanowisko POMOCNIK BUDOWLANY
Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:
- pomocnicze prace og贸lnobudowlane

Wymagania:
- do艣wiadczenie w pracy w charakterze pomocnika
- sumienno艣膰
- dyspozycyjno艣膰, punktualno艣膰

Oferujemy:
- 12z艂/h na r臋k臋
- prac臋 od poniedzia艂ku do pi膮tku 7:00-17:00

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Aplikowa膰 mo偶na poprzez skopiowanie poni偶szego linku i wklejenie go do przegl膮darki. Je偶eli link si臋 nie otwiera zalecamy jego od艣wie偶enie:

Og艂oszeniodawca

Kontakt
Telefon: 506... Poka偶